tillskriven Caspar Van den Hoecke oljemålning

Klubbat för:

78 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

CASPAR VAN DEN HOECKE (c.1585-1648) tillskriven: Drottningen av Saba, olja på duk, 160 x 229 cm

PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

pierre.olbers@auktionsverket.se

Skador, färgbortfall

544598

2018-06-18