Anshelm Dahl oljemålning
2018-05-18
544588
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANSHELM DAHL (1897-1964): Landskap med å, signerad och daterad Anshelm Dahl 1920, olja på duk, ca 100x135 cm