Kurt Ullberger oljemålning
2018-05-17
544568
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KURT ULLBERGER (1919-2008): "Klar vinterdag Hoburgen I", signerad och daterad K Ullberger -69, olja på duk, ca 42x55 cm