Carl Månsson
2018-05-17
544502
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL MÅNSSON (1892-1976): Gårdsmotiv, signerad Carl Månsson, olja på duk, ca 50x70 cm