Bordslampa 1900-tal
2018-05-17
544499
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1930/40-tal, stomme i mässing, lackerad skärm i cremevitt, märkt 8505, höjd 34 cm
Enligt uppgift fungerande, bruksslitage