Nikolai Tarkhoff
2018-05-21
544465
| Klubbat belopp | 1 600 EUR |
| Utropspris | 2 000 EUR |
NIKOLAI TARKHOFF (1871-1930): Blommor mot gul bakgrund, signerad samt daterad 1905. Olja på pannå 44x29 cm.