Taklampa med prismor
2018-05-17
544462
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, behängd med olikslipade prismor på förgylld mässingsstomme, höjd 38, diameter ca 50 cm