Takarmatur smide
2018-05-20
544423
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, smide, 1900-talets andra hälft, med tre ljusarmar, höjd ca 38 cm
Slitage, sprickor, ställvis rostig