Hans Valter Sundberg - Abstrakt komposition
2018-05-18
544414
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), abstrakt komposition, signerad och daterad Hasse -55, lackfärg på papper, bildmått ca 17x12 cm
Ej examinerad ur ram