Kunle Adeymi
2018-05-17
544397
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KUNLE ADEYEMI (1959): ´´The Bountiful Harvest´´, signerad och daterad 2008, numrerad, färgetsning/träsnitt, ca 68x86 cm