Fritz Jakobsson
2018-05-21
544388
| Klubbat belopp | 1 700 EUR |
| Utropspris | 2 000 EUR |
FRITZ JAKOBSSON (1940- )
Stilleben med äpplen, sign. 1987, olja på duk, 60x80 cm.