Jan Naliwajko oljemålning
2018-05-19
544290
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Naket par, signerad och daterad á tergo J Naliwajko 1969, olja på duk, ca 66x82 cm
Repor