Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-05-17
544264
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(18/1900-tal): Självporträtt, olja på duk, baksida med senare påskrifter, ca 61x46 cm
Omfattande ytskador/färgbortfall