Oljemålning
2018-05-17
544240
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Tempel, olja på pannå, oval ca 34x29 cm