Uno Vallman oljemålning
2018-05-16
544232
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004), skogsarbete, signerad och daterad- 1968, olja på duk, ca 46x55 cm
Obetydligt slitage