Dave Kinsey Pop Art & Underground
2018-05-20
544228
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAVE KINSEY (född 1971): "Paris", 2010, utgivare, BLK/MRKT, bladstorlek 61x46 cm, signerad och numrerad 31/100, oramat blad
För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se