Anders Palmér oljemålning
2018-05-16
544207
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Gotlandsgård, signerad Palmér, olja på duk, ca 105x140 cm