Derek Ashley oljemålning
2018-05-16
544036
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DEREK ASHLEY (Storbritannien, 1900-tal), komposition med äpple och nyckelpiga, signerad Ashley, daterad 1979 á tergo, olja på duk, ca 40,5 x 51 cm