Georg Lindström oljemålning
2018-05-16
544024
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORG LINDSTRÖM (1912-2006), Fångstfördelning, signerad Georg Lindström, daterad -72, olja på pannå, ca 103 x 122 cm