Carl Brandt oljemålning
2018-05-15
543968
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Vinterlandskåp signerad C Brandt, olja på duk, ca 60x73 cm
Smärre slitage