Theo Tobiasse färglitografi
2018-05-16
543963
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Komposition med kärlekspar, signerad Theo Tobiasse, numrerad 106/250, färglitografi, bladmått 109x75 cm