Hans Valter Sundberg - Blandteknik
2018-05-18
543937
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), abstrakt komposition, signerad och daterad HV Sundberg -61, blandteknik på papper uppklistrat på pannå, ca 67x95 cm
Enstaka märken