Hans Valter Sundberg - Blandteknik
2018-05-18
543920
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), polykrom abstrakt komposition, signerad och daterad HV Sundberg -59, blandteknik på papper uppklistrat på pannå, ca 70x100 cm