Henri Matisse efter färglitografi
2018-05-22
543871
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HENRI MATISSE, efter, "Lierre en fleur", signerad och daterad i trycket Matisse 53, Verve 35-36, 1958, färglitografi, ca 24x24 cm