Erik Höglund vas
2018-05-16
543867
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ERIK HÖGLUND, vas, "Tjur", Strömbergshyttan, 1990-tal, dekor av tjuransikte, underfång, signerad Erik Höglund 1991 Strömbergshyttan LP.HG.MA, höjd 22 cm