Boczewska oljemålning
2018-05-15
543730
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARIA BOCZEWSKA (född 1940): Havsmotiv, signerad Maria Boczewska, olja på duk, ca 38x46 cm