Ring med pärlor
2018-05-22
543660
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RING, 18 k guld, 2 pärlor ca 6 mm, stämplad Stigbert, ringstorlek ca 17 mm/ 53, vikt ca 4,1 g
Bruksslitage, gravyr