Aladåbform
2018-05-15
543551
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALADÅBFORM, koppar, 1700-tal, rokoko, invändigt förtennat, längd ca 50 cm
Lagningar, bristningar