Schatz barometer och skeppsklocka
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SCHATZ, barometer samt skeppsklocka, 1900-talets andra hälft, mässing och glas, monterad på träplatta, plattans mått 50x24 cm
Kuntoraportti
Barometer med blyertstext, slitage. Nyckel finns.
543536
Päivämäärä:
2018-05-18