Ljuskrona 1900-tal
2018-05-14
543533
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, för 3 ljus, bronserad stomme, behängd med olikfärgade prismor, höjd ca 40 cm