Makode Linde färglitografi
2018-05-14
543497
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MAKODE LINDE (född 1983): "Scull", signerad Makode, 36/65, färglitografi, ca 32x26 cm
Oramad