Ljusstakar
2018-05-14
543436
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, porslin, Gustavsberg, empirestil, daterad Gustavsberg 1909, höjd 27,5 cm
krackelering