Erland Cullberg litografi
2018-05-12
543339
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Komposition, signerad E Cullberg, numrerad 62/110, litografi, bildstorlek ca 65x47 cm
Något gulnat