Roland Svensson litografi
2018-05-13
543312
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Kustmotiv, signerad roland S, numrerad H.C. 50 ex, färglitografi, bildyta ca 29x42 cm