Juveleraren och flickan
2018-05-21
543291
| Klubbat belopp | 1 700 EUR |
| Utropspris | 2 000 EUR |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Juveleraren och flickan, signerad samt daterad 1869. Olja på duk 137x88 cm.