Einar Forseth
2018-05-13
543265
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): Landskapsmotiv, signerad, olja på duk, ca 43x47 cm