Einar Forseth
2018-05-13
543258
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): studie Röde Orm, signerad och daterad 1949, olja på pannå, ca 123x52 cm