Bengt Lindström färglitografier
2018-05-13
543240
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008):(3) Figurkompositioner, signerade Lindström, färglitografier, bladmått ca 30x24-37x27 cm
Oramade, med dedikationer