Orientmatta antik Bidjar galleri
2018-06-18
543192
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
ORIENTMATTA, Bidjar, antik 1910-20-tal, galleri, ca 525x105 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se
Smärre slitage