Orientmatta Bakhtiari ca 1920-tal

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

ORIENTMATTA, Bakhtiari, antik ca 1920-tal, 380x306 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se

Smärre slitage, smärre skador på kelimbården på kortsidorna

543186

2018-06-18