Tanka 1900-tal
2018-05-12
543177
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TANKA, 1900-talets första hälft, blandteknik på papper, inramning av textil, ca 94x63 cm
Skador