Vägglampor 2 st
2018-05-12
543171
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 2 st, 1930-40-tal, gips resp, tyg med metall relief, höjd ca 38 resp 25 cm
Brtuksslitage