Fåtölj
2018-05-12
543145
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första häflt, ek, sitthöjd ca 36 cm
Slitage