Max Olderock litografi
2018-05-12
543142
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAX OLDEROCK (1895-1972): Stadsbild, litografi, signerad och daterad Olderock 1919, bildyta ca 22x21 cm
Pappret kraftigt gulnat