Peter Dahl färglitografi
2018-05-25
543126
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Farmors Hus, signerad Peter Dahl, 310/375, färglitografi, 43x29 cm
Ej examinerad ur ramen