Vitrinskåp fanért i mahogny 1900-talets mitt
2018-05-14
543108
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VITRINSKÅP, fanérat i mahogny, 1900-talets mitt, Louis XVI-stil, beslag i mässing, marmorskiva, invändigt med belysning, höjd 140, 68x33 cm, nyckel medföljer
Slitage, sprickor och fläckar