Lennart Rodhe färglitografi
2018-05-12
543068
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1971, 64/75, färglitografi, ca 37x59 cm