Takarmatur glas samt mässing
2018-05-13
543043
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, glas samt mässing, 1900-talets första hälft, tre ljuspunkter, höjd ca 35 cm
Nagg