Berit Koenig rölakan
2018-05-18
543018
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BERIT KOENIG, rölakan, matta, Svensk Hemslöjd, signerad SH BK, ca 240x183 cm
Slitage, skadade fransar