Erland Cullberg oljemålning
2018-05-11
542981
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, verso handskriven utställningsetikett med otydlig titel, oramad, ca 104x116 cm
skev spännram